Kelionės autobusu

Filtrai

Šalis
Kaina nuo
Rūšiuoti pagal

Pažintinės kelionės autobusu yra puiki galimybė išplėsti savo akiratį ir atrasti naujas kultūras bei kraštus. Žinoma, papildomas privalumas yra draugiška, bendraminčius burianti atmosfera, kuri tikrai garantuos geriausias emocijas. Ne veltui tokios išvykos yra labai puikus pasirinkimas tiems, kurie neranda kelionių draugo.  Savaitgalio arba ilgesnės kelionės yra puiki galimybė stiprinti draugystes arba susipažinti su naujais žmonėmis. Galiausiai, ekskursijos autobusu ypatingos tuo, kad jos dažnai organizuojamos į neįprastus arba mažiau žinomus taškus, kurie leidžia keliautojams atrasti nuostabius, net egzotiškus Lietuvos arba kitų šalių kampelius.

Pažintinės kelionės autobusu privalumai

Norite keliauti, tačiau pats tam turite mažai patirties? Tokiu atveju mūsų kelionių organizatorius viską suplanuos už Jus. Jums teliks tik mėgautis kelione ir vėliau visiems pasakoti – kokia nuostabi yra Lietuva arba kitos šalys. 

  1. Poilsinės kelionės autobusu yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti. Tai yra vienas ekonomiškiausių išvykos būdų, tiesa, džiuginantis ir procesu, ir rezultatu. Keliauti galima ir Lietuvoje, ir po Europą – kainos labai patrauklios, daug mažesnės nei planuojant išvykas pačiam ir nusprendus keliauti automobiliu arba skristi lėktuvu.
  2. Autobusų kelionėmis labai džiaugiasi tie, kurie neturi galimybės vairuoti patys. Tai yra puikus pasirinkimas senyvo amžiaus asmenims, kurie nori keliauti, tačiau neturi kas nuvežtų juos iki vietos. Dažnam kelionės autobusais yra vienintelė ekskursijų galimybė.
  3. Taip pat tokios kelionės tinkamos ir kai norisi suburti tam tikrus žmones pasibūti daugiau kartu. Tuomet jiems yra siūlomas keliavimo malonumas. Mėgstama, nes tokios kelionės pigios, tačiau ekskursijos Lietuvoje autobusu atims žadą. Labai vertinamo verslininkų, kurie nori kartą arba du kartus per metus išvykti kartu su savo komanda kažkur atokiau. Tuomet vadovas dažnai suburia savo kolegas, greta lankytinų objektų apžiūrų taip pat atliekami ir minimalūs įmonės darbai.
  4. Kelionės autobusais suteikia galimybę aplankyti kraštus, kurie yra mažiau žinomi, lokacijas, kurios galbūt net nėra pažymėtos žemėlapiuose. Ir jokio skirtumo, ar Jums labiausiai norisi pamatyti kalnus, ar jūrą – jnd.lt siūlo daug maršrutų, tad patenkins kiekvieno poreikius.
  5. Tokių kelionių metu labai dažnai yra miegama autobusuose. Nereikia to bijoti, kadangi mūsų siūlomos transporto priemonės atitinka premium lux standartą. Sėdynės – patogios, kiekvienas keleivis turės jam skirtą lokalią apšvietimo sistemą, daiktadėžę, staliuką prie akis ir visa kitą, ko reikia, kad keliauti būtų maksimaliai patogu.

Kelionės autobusu į Šveicariją, Latviją, Estiją, Lenkiją bei kitas šalis – suteiks galimybę pamatyti nuostabius objektus, kurie suteiks galimybę visiškai kitu kampu pasižiūrėti net ir į mūsų „kaimynes”. Siūlome ne tik keliones iš Lietuvos, tačiau ir po ją, tad susisiekite ir aptarsime galimybes, nurodysime, kuri pažintinė kelionė geriausiai tinka Jūsų atveju.

Keliaukite su mumis

Mūsų teikiamų kelionių pasiūlymai yra labai įvairūs, tad peržiūrėkite juos, o jeigu nerandate konkrečios kelionės, kuri domina Jūsų kompaniją, visada galite išsinuomoti autobusą kartu su vairuotoju. Siūlome ne tik populiariausių, tačiau ir mažiau žinomų objektų lankymą, garantuojame geriausias kainas ir puikius autobusus, kurie leis patirti kitos šalies kultūrą išlaikant maksimalų komfortą. Planuojant kelionę tiek į Europos, tiek Lietuvos miestus stengiamės įtraukti objektus, kurie yra mažiau žinomi, rečiau lankomi. Žinoma, pasirūpiname, kad netrūktų pramogų, viešbučiai (jeigu juose yra apsistojama) – būtų geriausios kokybės ir patrauklios kainos, o kiekvieno keleivio poreikiai ir lūkesčiai būtų pranokstami.

X
Užklausos forma
Užpildžius formą, su Jumis susisieksime dėl patvirtinimo.*