Rezervacijos sąlygos

AMŽIAUS APRIBOJIMAI: Išsinuomuojant transporto priemonę reikia: turėti 4 metų vairavimo patirtį ir būti ne jaunesniam kaip 22 metų amžiaus.

NUOMOS KAINA: Nuomos kaina skaičiuojama pagal parų skaičių, išskirtinais atvejais – pagal nuvažiuoto kilometražo skaičių. Minimalus nuomos laikotarpis – 24 valandos, skaičiuojamas nuo automobilio pasiėmimo iš nuomos punkto ar pristatymo vietos.
Į kainą įtraukta: pilnas draudimo paketas, PVM mokestis mokamas, pagal Lietuvos Respublikos galiojančius įstatymus. Nuomos kaina priklauso nuo pasirinktos automobilio grupės. Keliaujant į užsienį visuomet reikia informuoti įmonę apie planuojamą maršrutą ir kartais dėl didelio planuojamo kilometražo gali būti padidinta nuomos kaina.

APMOKĖJIMAS: Nuomininkas už nuomą gali atsiskaityti grynais, pavedimu, debetine ar kreditine mokėjimų kortele. Priimamos VISA (VISA ELECTRON) ir MASTER CARD (MAESTRO) kortelės.

Nuomojantis privaloma turėti kreditinę kortelę VISA ar MASTERCARD, kurioje autorizuojama pinigų suma numatomai nuomos ir frančizės sumai. Kreditinėje kortelėje turi būti pakankamai lėšų, kad padengtų visus nuomos mokesčius. Jei transporto priemonę nuomojasi įmonė, būtina iš anksto pateikti garantinį raštą su oficialiu registracijos pažymėjimu ne vėliau kaip vieną dieną iki transporto nuomos pradžios.

DRAUDIMAS: Visos transporto priemonės yra apdraustos pirvalomuoju civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais. Nuomojantis lengvąjį automobilį atsakomybė: nedraudiminio įvykio atveju – nuo 450 Eur iki 650 Eur; vagystės atveju – 10 proc. automobilio vertės. Nuomojantis prabangios klasės automobilį atsakomybė: nedraudiminio įvykio atveju – nuo 600 Eur iki 900 Eur; vagystės atveju – 20 proc. automobilio vertės.
Nuomojantis 8 vietų mikroautobusą: nedraudiminio įvykio atveju – nuo 550 Eur iki 850 Eur; vagystės atveju – 15 proc. automobilio vertės.

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ AVARIJOS, NELAIMĖS METU: Įvykus draudiminiam įvykiui nuomininko atsakomybė numatyta fračizės dydžiu. Jei įvyksta nedraudiminis įvykis – nuomininkas atsako pilnai už įmonei JND ir kitiems įvykio dalyviams padarytą žalą.

Išsinuomuotu automobiliu draudžiama:

 1. Verstis, vykdyti keleivių pervežimo paslaugas už atlygį; 
 2. Stumti ar vilkti kitą automobilį ar transporto priemonę; 
 3. Pervežti prekes, pažeidžiant muitinės taisykles ar kitu nelegaliu būdu; 
 4. Vairuoti ar leisti vairuoti asmeniui, apsvaigusiam nuo alkoholio, narkotinių medžiagų, vaistų; 
 5. Dalyvauti automobilių lenktynėse ar ruoštis joms; 
 6. Važiuoti ne keliais arba netinkamose automobiliui važiuoti vietose.

Nuomininkas ir bet kuris kitas įgaliotas transporto priemonės vairuotojas privalo padaryti viską, kad apgintų Nuomuotojo ir Nuomuotojo draudimo bendrovės interesus eismo įvykio nuomos laikotarpio metu:

 1. Sužinoti eismo įvykyje dalyvavusių asmenų ir liudininkų pavardes, adresus ir jų telefono numerius, draudimo kompanijos pavadinimą ir poliso numerį, transporto priemonių kurios dalyvavo įvykyje markę, modelį ir valstybinius numerius; Eismo įvykio vietoje neprisiimti nei kaltės, nei atsakomybės trečiųjų asmenų atžvilgiu; Nepalikti automobilio be priežiūros, nepasirūpinus jo saugumu; Nedelsiant pranešti policijai apie eismo įvykį ir nepalikti įvykio vietos, negavus policijos leidimo ir pažymos; 
 2. Telefonu, raštu per 24 h pranešti JND darbuotojams apie atsitikusį eismo įvykį; 
 3. Pagal nuomos sutartyje nurodytose bendrosiose sąlygose, nuomininkas atsako už atomobiliui padaryta žalą; 
 4. Jeigu įvykis NE DRAUDIMINIS, visa atsakomybė tenka Nuomininkui.

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI:  Mūsų nuomojamomis transporto priemonėmis galima naudotis visoje Europos Sąjungos teritorijoje be jokių apribojimų, tačiau apie išvykimą už Lietuvos ribų privaloma išanskto informuoti įmonę JND.
Draudžiama vykti į Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos teritorijas su JND nuomojamomis transporto priemonėmis apie tai išanksto neinformavus, išskyrus atvejus, jei transporto priemonė nuomojama su JND vairuotoju.

DEGALAI: Į transporto priemonės nuomos kainą nėra įskaičiuoti degalai. Automobilis išnuomojamas pilnu degalų baku ir klientas turi grąžinti automobilį taip pat pilnai užpildytu degalų bakų. Jei klientas grąžina automobilį ne pilnu baku, jam bus taikomas degalų užpildymo mokestis. Išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.

TRANSPORTO PRIEMONĖS PRISTATYMAS / GRAŽINIMAS: JND siūlo transporto priemonių pristatymą ir paėmimą iš viešbučių, oro uostų ir kitų pageidaujamų vietų. Pristatymas/ Paėmimas bus atliktas per ±1,5 valandos nuo Jūsų nurodyto pristatymo/ paėmimo laiko rezervacinėje sistemoje. Tai priklauso ir nuo esamų eismo sąlygų, piko valandų. Pristatymas/paėmimas Klaipėdos mieste pageidaujamu adresu yra nemokamas darbo dienomis ir darbo valandomis. Ne darbo valandomis, savaitgaliais ir švenčių dienomis ar transporto priemonės pristatymas Klaipėdos apylinkėse, gali būti skaičiuojamas papildomas nuo 20,00-30,00 Eur mokestis pagal išankstinį susitarimą. Kituose Lietuvos ar Pabaltijo šalių miestuose ši paslauga teikiama pagal išansktinį susitarimą už papildomą mokesti, atitinkamai pagal kelionės, degalų, eksplotavimo išlaidas. Išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.

PAPILDOMI MOKESČIAI: Automobilio registracijos dokumentus, techninį pasą, draudimo polisą privaloma grąžinti transporto priemonės sutartyje nurodytu laiku ir vietoje. Bauda už negrąžintus dokumentus – nuo 145,00 Eur, atitinkamai pagal dokumentų išdavimo įkainius transporto priemonių registravimo įstaigose. Kitu atveju Jūs turite galimybę dokumentus išsiųsti per siuntinių tarnyba. Tuo atveju Jūsų nuomos laikas tęsiamas iki tos dienos kol JND atgauna automobilio dokumentus. JND nuomojamose transporto priemonėse rūkyti griežtai draudžiama. Pažeidus šią nuostatą taikomas automobilio valymo mokestis – nuo 150,00 Eur. Jei klientas buvo avansu apmokėjęs už automobilių, mikroautobusų nuomą, tačiau neatvyko sutartu laiku ir apie tai nepranešė likus 24 val. iki nuomos pradžios – JND pasilieka teisę taikyti neatvykimo administracinį mokestį 50,00 Eur – lengvieji automobiliai, 60,00 Eur – minivenai, mikroautobusai. Po nuomos automobilis turi būti grąžintas toks pat švarus kaip ir prieš nuomą, jei klientas gražina automobilį neplautą ir/ar nevalytų salonu, nuo kliento nuskaičiuojama plovimo bei salono valymo mokęstis.

Kilometražo apribojimai: vienos dienos bendras kilometražas neturi viršyti – 700 km, 14 dienų nuomos laikotarpio – 3000 km, 30 dienų nuomos laikotarpio – iki 5000 km. Planuojantiems pravažuoti daugiau kilometrų per trumpesnį nuomos laikotarpį, paros nuomos įkainis yra perskaičiuojams  (nuomuojamų parų ir planuojamo kilometražo santykiu), išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.
NUOMININKUI viršijus kilometražą pagal nuomos laikotarpio apribojimus skaičiuojamas 0,13 Eur. mokestis už kiekvieną viršytą kilometrą.

Transporto priemonės grąžinimas nesutartoje vietoje: Jei palikote transporto priemonę kitoje vietoje, nei buvote nurodę nuomos sutartyje ir apie tai neinformavote JND darbuotojų, papildomai prie nuomos kainos bus priskaičiuojamas nuo 30 Eur. mokestis už palikimą nesutartoje vietoje, arba pagal patirtas JND darbuotojo išlaidas transporto priemonės paėmimui. Jei transporto priemonė grąžinama vėliau, nei nustatytu laiku (vėluojama daugiau nei 2 val.), klientas privalo sumokėti už papildomą nuomos parą.

REZERVACIJOS KEITIMAS

Jei nuomos pradžioje norite pakeisti rezervuotą automobilį didesniu ar pailginti nuomos laiką, Jūs tai galite padaryti už papildomą mokestį  ir esant galimybėms.

Atšaukimas

Norint atšaukti rezervaciją, bet kokiu atveju privalote mus apie tai informuoti el.paštu arba telefono numeriu +370 679 02200.

Jei vienos paros nuomos rezervacija atšaukiama diena prieš ar jos atlikimo dieną, rezervacijos atšaukimo mokestis yra lygus vienos paros nuomos mokesčiui pagal transporto priemonės nuomos kainą parai.

Jei transporto priemonė buvo rezervuota ilgesniam laikotarpiui (daugiau nei trims paroms) rezervaciją atšaukiant dieną prieš nuomą ar jos atlikimo dieną rezervacijos atšaukimo mokestis gali būti lygus iki trijų parų nuomos mokesčiui pagal transporto priemonės nuomos kainą parai.

Jei rezervacija atšaukiama likus daugiau nei 3 dienoms iki numatomos nuomos pradžios laiko, klientui taikomas 30 Eur rezervacijos atšaukimo mokestis siekiant padengti mūsų administracines išlaidas. Šis mokestis bus nuskaičiuotas iš sumokėtos sumos.

Neatvykus

Jei Jūs neatvyksite, prieš tai nepranešę apie rezervacijos atšaukimą, pasiliekame teisę taikyti iki 60 Eur dydžio neatvykimo mokestį, kuris padengs mūsų administracines išlaidas ir priverstinę rezervuoto automobilio prastovą.

FORCE MAJEURE: Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui, minivenui ar mikroautobusui pakliuvus į autoįvykį, ar sugedus), JND  pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

 • Navigacinė įranga TomTom Go (GPS) – 6,00 Eur. už parą / mokama nedaugiau 10 parų. 
 • Dviračių laikiklis THULE Free Way – 6,00 Eur. už parą mokama nedaugiau 10 parų. 
 • Vaikiška kėdutė MAXI Cosi – vienkartinis 15,00 Eur. mokestis.
X
Užklausos forma
Užpildžius formą, su Jumis susisieksime dėl patvirtinimo.*