Autobusų nuoma

Filtrai

Pavarų dežė, ypatybės
Kaina per parą
Vietų skaičius
Rūšiuoti pagal
Neoplan Starliner

Neoplan Starliner

mechaninė
56
56
28 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą
MAN Lion's Coach
Ekonomiškas

MAN Lion’s Coach

automatinė
53
53
27
Su vairuotoju
nuo 210 € už parą
Mercedes Benz Tourino

Mercedes Benz Tourino

mechaninė
34
34
25 / 100km
Su vairuotoju
nuo 170 € už parą
Mercedes-Benz Travego 16 RHD

Mercedes-Benz Travego 16 RHD

mechaninė
53
53
28 / 100km
Su vairuotoju
nuo 200 € už parą
Setra 416 HDH

Setra 416 HDH

automatinė
51
51
28 / 100km
Su vairuotoju
nuo 200 € už parą
Volvo 9900HD

Volvo 9900HD

mechaninė
51
51
32 / 100km
Su vairuotoju
nuo 200 € už parą
Mercedes-Benz Tourismo

Mercedes-Benz Tourismo

mechaninė
49
49
30 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą
Bova Magiq/Futura

Bova Magiq/Futura

mechaninė
51
51
25 / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą

Transporto priemonės nuoma yra puikus pasirinkimas norintiems keliauti patogiai, saugiai, svarbiausia, visai komandai vienu kartu. Autobuso nuoma Klaipėdoje siūloma labai lanksčiomis sąlygomis. jnd.lt siūlo labai įvairius autobusus, kurie pritaikyti ir skirtingų klientų lūkesčiams. Viskas vardan to, kad šventės, kelionės arba ekskursijos po gražiausias Lietuvos vietas būtų labai patogios, galėtumėte nesukti galvos dėl vairavimo, kadangi viską už Jus atliks profesionalus vairuotojas.

Autobusų nuoma su vairuotoju: kuri transporto priemonė yra geriausia?

jnd.lt nuomos punkte siūlomos labai įvairios transporto priemonės: autobusų bei mikroautobusų nuoma, lengvųjų transporto priemonių nuomos paslaugos. Kad ir ko Jums reikia – esame tikri, kad rasite pas mus. Nuoma – puikus sprendimas taupantiems ir norintiems būti ramiu dėl kelionės saugumo. Skirtingoms reikmėms siūlome labai įvairius autobusus, kurie atitiks Jūsų planuojamos kelionės bei keleivių poreikius. 

  1.  Nuomojami autobusai gali būti su mechanine arba automatine pavarų dėže. Visgi, kadangi visi mūsų siūlomi autobusai yra nuomojami tik su vairuotojais – klientui neturėtų būti jokio skirtumo, kaip transporto priemonė „veikia“.  Daugiau dėmesio reikia skirti kitiems techniniams autobuso parametrams. Vairuotojai pasirūpins, kad Jūsų kelionės būtų saugios ir tikslą pasiektumėte laiku. Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs vairuotojai, tad susisiekite jeigu jums aktualios keleivių pervežimo paslaugos.
  2. Pas mus galite išsinuomoti tiek didesnius, tiek mažesnius autobusus. Nuo tokių autobusų, kurie talpina nuo 30 keleivių iki tokių, kuriuose gali važiuoti net iki 60 keleivių. Jūsų kelionėms ir patogumui – siūlome skirtingo talpumo autobusus, kurie pasirenkami labai įvairiais atvejais: verslo išvykai, jeigu organizuojate ekskursijas, mokyklinei kelionei, ekskursijoms ir t.t.
  3. Priklausomai pagal keleivinių vietų skaičių – varijuoja ir vietos skirtos bagažui talpinti. Pas mus turėsite galimybę išsinuomoti itin talpius autobusus, kurie pasiteisina kai planuojamos savaitės arba ilgesnės  ekskursijos (kuomet ir miegama tame pačiame autobuse). Tuomet dažniausiai norisi su savimi pasiimti daugiau daiktų, tad galite keliauti itin komfortabiliai.
  4. Renkantis autobusą įvertinkite ir jo sunaudojamo kuro sąnaudas. Nesvarbu, autobusas ieškomas laisvalaikio ar verslo kelionei – ekonomija ir tuo pačiu ekologija turėtų būti siekiamybė.
  5. Pasikartosime, kad visi mūsų autobusai yra nuomojami tik su vairuotojo paslaugomis. Jeigu Jums norisi vairuoti pačiam – peržiūrėkite mūsų siūlomus mikroautobusus. Galbūt savo talpumu kuris nors modelis tiks.

Nežinote, kuris autobusas geriausiai tinka Jūsų planuojamai kelionei? Kreipkitės į mus. Aptarsime nuomos variantus, pasiūlysime transporto priemonę, kuri geriausiai tinka Jūsų kelionės tikslui pasiekti.

Autobusų nuoma – kai norisi komforto

Kelionėms po Lietuvą, verslo susitikimams, šventėms reikalingi tokie autobusai, kurie padėtų ne tik greitai ir saugiai įveikti atstumą nuo A iki Ž, tačiau ir garantuotų, jog kelionės bus patogios. Platus autobusų pasirinkimas jnd.lt nuomos vietoje tikrai patenkins kiekvieno lūkesčius. Dauguma autobusų greta sėdynių turi pakojus bei staliukus, kurie suteikia ne tik lengviau išlaukti ilgas keliones, tačiau ir mėgautis jomis, valgyti skanius užkandžius, užsiimti kita veikla, kuriai reikalingas staliukas. Žinoma, autobusuose yra saugos diržai, neerzinantis personalinis apšvietimas, kurį kiekvienas klientas gali koreguoti pagal savo poreikius, specialiai kiekvienam skirtos daiktadėžės, kurios leis greitai rasti savo paties daiktus, kadangi jie bus saugiai laikomi greta sėdynės. Žinoma, tiek vasaromis, tiek žiemomis svarbu, kad nuomojame autobusus su mikroklimato įranga – oro kondicionierius, autoklimato kontrolė. Autobusų nuoma kelionėms yra geras pasirinkimas ir dėl to, kad dalyje mūsų transporto priemonių yra integruota virtuvėlė, WC, rasite šaldytuvą, yra tiekiamas karštas vanduo, kuris leis kelionės metu pasigaminti skanios kavos. Galiausiai, panoraminiai langai leis mėgautis vaizdu ekskursijų metu, o mikrofonas leis gidams pasakoti apie pravažiuojamus objektus. Autobusų nuoma – puikus pasirinkimas bet kokioms kelionėms. Mes padėsime Jums džiaugtis džiuginančiu maršruto įveikimu.

Mes pasirūpinsime Jūsų kelionėmis

Kelionėms į Lietuvos bei kitų šalių miestų siūlome rinktis mus. Siūlome profesionalų aptarnavimą, kuris atitiks net ir paties išrankiausio kliento poreikius: ir fizinių asmenų, ir verslų. Visos mūsų siūlomos transporto priemonės yra techniškai tvarkingos, paruoštos naudojimui (Lietuvoje ir užsienyje). Susisiekite nurodytais kontaktais ir mes ne tik padėsime rasti tinkamiausią autobusą, tačiau ir supažindinsime su galimybėmis. Norėdami išsinuomoti autobusą – spauskite „Gauti pasiūlymą“. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsinuomoti autobusą?

Pirmiausia raskite Jums labiausiai tinkamą autobusą. Susipažinkite su transporto priemonės techniniais parametrais. Spauskite „Gauti pasiūlymą“. Naujame lange pateikite informaciją apie planuojamą kelionę: datą, rekvizitus, planuojamą kelionės maršrutą, nurodykite papildomas pastabas, jeigu tokių yra. Su Jumis susisieks atsakingas vadybininkas.

Kiek kainuoja autobuso su vairuotoju nuomos paslaugos?

Keleivių pervežimo kainos gali būti skirtingos. Norint sužinoti įkainius Jūsų atveju – reikia kreiptis į mus asmeniškai. Transporto nuomos įkainiai kinta priklausomai nuo konkretaus autobuso modelio, nuomos laiko tarpo, bus nuomojama kelionėms po Lietuvą ar užsienį ir kitų parametrų.

Kokia yra nuomos sutartis ir sąlygos?

Nuomos sutartis apima transporto priemonės eksploatavimo sąlygas, kainas, atsakomybę už galimus pažeidimus ir kitus svarbius punktus, kurie reglamentuoja transporto priemonės naudojimą.

Kaip susisiekti su mūsų specialistais norint sužinoti daugiau apie autobusų nuomos paslaugas?

Specialistai gali padėti klientams sužinoti išsamesnę informaciją apie autobusų nuomos kainas bei galimas paslaugas. Susisiekite su mumis +370 679 02200. Mums rūpi Jūsų kelionės, tad parūpinsime tinkamą transporto priemonę.

X
Užklausos forma