Apie mus

UAB JND viena iš nedaugelio kompanijų Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje, teikiančių vietinio, atvykstamojo/išvykstamojo turizmo ir keleivinio transporto paslaugas:  atvykstamasis, išvykstamasis ir vietinis turizmas, grupinės ir  individualios kelionės, turai po Europos ir Skandinavijos šalis, automobilių, minivenų, mikroautobusų nuomą su vairuotoju ar be jo, turistinių mikroautobusų ir autobusų nuoma bei keleivių pervežimo paslaugas.

Mūsų tikslas – patenkintas klientas, todėl dirbame profesionaliai, efektyviai, patikimai.

Mūsų vizija - tapti keleivinio transporto paslaugų ir automobilių nuomos lydere savo regione.

Mūsų misija – teikti prieinamos kainos, aukščiausios kokybės ir į klientą orientuotas transporto paslaugas.

Kompanijos puoselėjamos vertybės:

Profesionalumas – patirtis, sklandus darbas, respektabilus elgesys, siekiant užsitarnauti klientų ir konkurentų pagarbą.

Efektyvumas – aukšta paslaugų kokybė bei lankstumas, už patrauklias kainas tenkinant kiekvieno kliento individualius poreikius.

Patikimumas – mums svarbus kiekvieno kliento komfortas, todėl nuolat stengiamės tobulėti tam, kad teiktume aukščiausios kokybės keleivinio transporto ir autonuomos paslaugas.

Kelionės organizatorius UAB JND, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 16144. Prievolių užtikrinimo Swedbank garantija. Nr. 20-010182-GM.

Mėgaukitės judėjimo laisve ir pastebėkite skirtumą…