Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Filtrai

Pavarų dežė, ypatybės
Kaina per parą
Vietų skaičius
Rūšiuoti pagal
Mercedes Benz Sprinter 519 cdi
Naujas

Mercedes Benz Sprinter 519 cdi

mechaninė
20
20
14 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą
Mercedes-Benz Sprinter cdi
Naujas

Mercedes-Benz Sprinter cdi

mechaninė
20
20
14 l/ 100km
Su vairuotoju
nuo 180 € už parą
Mercedes Benz Sprinter 516 cdi
Naujas

Mercedes Benz Sprinter 516 cdi

mechaninė
20
20
11 / 100km
Su vairuotoju
nuo 170 € už parą

Reikia pervežti žmonių kompaniją iš taško A į tašką B? Geriausias pasirinkimas yra mikroautobusų nuoma. Nuosavas mikroautobusas tiek asmeniniams, tiek verslo poreikiams dažnai yra per brangus, tad nuoma tampa puikia opcija. Ypač vertinama jnd.lt teikiama mikroautobuso nuomos su vairuotoju paslauga. Viskas vardan to, kad klientams netektų dėl nieko sukti galvos.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju –  galimybės

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Lietuvoje pasirenkama ir verslininkų, kurie dažnai sudaro ilgalaikes nuomos sutartis, ir privačių asmenų, kuriems reikalinga vienkartinė paslauga. Abiem atvejais siūlomas platus transporto priemonių pasirinkimas, labai lanksčios nuomos paslaugos. 

Mikroautobusai su vairuotoju yra labai geras pasirinkimas tuomet, kai planuojamos kelionės šeimomis arba draugų kompanijomis, kai organizuojami verslo susitikimai ir reikia pasirūpinti, kad visi komandos nariai saugiai ir laiku pasiektų tikslą. Šios transporto priemonės pasitarnauja ekskursijoms, kitoms žmonių pervežimo paslaugoms, net šventėms. Keleiviniai mikroautobusai yra labai geras pasirinkimas per vestuves. Dažnai nesinori apkrauti svečių transporto problemomis. Galiausiai, dažnas mielai išgertų taurę šampano, tačiau neturi tokios galimybės, kadangi tenka vairuoti. Patogu, kai jaunieji pasirūpina mikroautobusu arba pagal poreikius keliais, kurie nuveš šventės dalyvius iš vienos vietos į kitą. Žinoma, kai svečių yra daug –  geras pasirinkimas yra ir autobusų nuoma. Tiesiog šiose transporto priemonėse telpa daugiau žmonių. Lyginant komforto sąlygas, ir autobusai, ir mikroautobusai yra aukščiausios klasės, patogūs, saugūs.

Mikroautobusų nuoma –  kainos 

Jūsų patogumui siūlome skirtingus mikroautobusus. Jie varijuoja įvairiais techniniais parametrais, kurie lemia transporto priemonės kainą. Norėdami išsinuomoti mikroautobusą pirmiausia susipažinkite su paros įkainiais. Tiesa, ilgalaikė mikroautobusų nuoma su vairuotojais visada kainuoja pigiau, tad sudarykite sutartis ir sutaupykite. Taip pat transporto priemonės nuomos kaina priklauso nuo kelionės trukmės, planuojamo maršruto (kuris galimas ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje), ar bus reikalingos papildomos paslaugos, įranga ir t.t. Tiek ekonominės, tiek verslo klasės mikroautobusų nuoma yra siūloma lanksčiomis kainomis, tad susisiekite asmeniškai, išsakykite savo poreikius ir pateiksime Jums labiausiai tinkamą variantą. Mikroautobuso nuoma su vairuotoju kainos prasme – įvairi. Kiekvienam pagal jo poreikius ir galimybes.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju ar be jo?

Profesionalų suteikiamas keleivių pervežimas yra puikus pasirinkimas labai įvairioms situacijoms spręsti: šventėms, konferencijoms, vežimas į verslo susitikimus ir t.t. Mikroautobusų nuomą su vairuotoju labai vertina tie, kurie nedrįsta vairuoti didesnės (nei lengvoji mašina) transporto priemonės. Nors mikroautobusais važiuoti gali ir asmenys, kurie turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tačiau normalu, kad reikia daugiau įgūdžių, kad kelionės tikrai būtų saugios. Profesionalūs vairuotojai –  tai patirtis, gebėjimas prisitaikyti prie įvairių situacijų, galiausiai, saugumas, kuris visada turėtų būti Jūsų prioritetas. Ypač patogu, kad kelionių metu vairuotojui po ranka yra mikrofonas, tad nebus sunku išgirsti svarbiausią informaciją apie planuojamą kelionės eigą ir galimus pokyčius. Tuomet mikroautobusas su vairuotoju labai supaprastins keliones.

Mikroautobusai pas mus

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju –  tobulas pasirinkimas kiekvienam, kuris vertina patogumą ir saugumą. Mūsų siūlomi mikroautobusai yra tvarkingi, prieš kiekvieną kelionę patikrinami, siūloma maksimali komforto įranga. Tai gali būti verslo klasės transportas, kuris leis jaustis komfortabiliai ir ilgų kelionių metu, tonuoti, panoraminiai langai – džiugins vaizdas pro juos. Taip pat ilgoms kelionėms labai tinka patogios, atlošiamos su šoniniu poslinkiu turistinės klasės sėdynės, galiausiai ir saugios smulkaus bagažo lentynos su ortakiais. Šventėms labai geras pasirinkimas yra tokie mikroautobusai, kurie yra su individualiu apšvietimu ir garsiakalbiais, audio/video aparatūra. O visus metus pasiteisina mikroautobusai, kurie yra su efektyvia oro kondicionavimo sistema, autoklimato kontrolės įranga. 

X
Užklausos forma
Užpildžius formą, su Jumis susisieksime dėl patvirtinimo.*