Kelionės po Lietuvą

Filtrai

Kaina nuo
Rūšiuoti pagal

Lietuva yra labai graži šalis. Nereikia keliauti niekur toli, kad būtų galima labai smagiai praleisti laiką, patirti naujus potyrius, susipažinti su naujais kraštais. Lietuvos grožis yra beribis ir jį pažinti geriausiai galima pasirinkus keliones autobusais. Panoraminiai langai leis mėgautis vaizdais, kurie lėks pro šalį ir kurie nuostabiai atrodo visus metus, o gidas supažindins su pačiais svarbiausias ir įdomiausiais faktais, kurie leis pamilti visus Lietuvos kampelius ir atrasti juose net egzotišką grožį.

Kelionės po Lietuvą autobusu

Kelionės autobusu po Lietuvą galimos su nuosava transporto priemone arba galima nuomoti autobusą. Pastarasis variantas yra kur kas patogesnis, kadangi norintiems naujų potyrių neteks dėl nieko sukti galvos. Juolab, maršrutai automobiliu yra lygiai tokie patys, tačiau prarasite tą džiaugsmą, kai didelė žmonių kompanija yra vienoje vietoje, tad galite kelionių metu ne tik gėrėtis nuostabiais vaizdais, tačiau taip pat ir bendrauti, geriau pažinti vienam kitą. Ne veltui ekskursijos patinka ne tik moksleiviams, tačiau ir verslininkams, kurie dažnai stengiasi reguliariai suburti savo komandą ir parodyti jai gražiausias Lietuvos vietas. Tam tikra prasme tai yra ir komandos formavimo įrankis, kuris skatina bendradarbius geriau pažinti vieniems kitus.

Taip pat kelionės autobusu Lietuvoje yra labai geras pasirinkimas ir dėl to, kad nereikia sukti galvos dėl maršruto. Jis, deja, ne visada toks, koks yra pažymėtas žemėlapiuose, tad kartais tenka improvizuoti. Žinoma, kad tai yra galimybė patirti neįkainojamų nuotykių. Tačiau kur kas ramiau, kai didelį autobusą valdo profesionalas. Taigi, nuotykius patirsite Jūs, tačiau suks galvą dėl saugaus važiavimo – specialistas. Juk to ir tereikia, kad poilsis Lietuvoje būtų maksimaliai džiuginantis, taip?

Mūsų organizuojamos kelionės  autobusu Lietuvoje yra pigios, tačiau taip pat siūlome akcijas, kurios suteikia galimybę keliauti dar pigiau. Klientams visada taikome asmeninius pasiūlymus, tad susisiekime ir aptarsime sąlygas.

Kelionių malonumai su mumis

Siūlome kelionių po Lietuvą paslaugas inovatyviais, moderniais autobusais, kurie leis patirti aukščiausio lygio komfortą. Mūsų siūlomos ekskursijos yra į Kuršių Neriją, Vilnių, aplink Panemunę ir t.t. Siūlome ir daugiau, keliones plečiame, tad tikimės, kad rasite tokį maršrutą, kuris Jus asmeniškai sudomins labiausiai. Žinoma, kelionių maršrutai gali būti koreguojami, visada stengiamės maksimaliai  patenkinti savo klientų poreikius. 

Kelionių metu galėsite mėgautis ne tik naujomis žiniomis apie mūsų Lietuvą, tačiau taip pat ir komfortu, kurį garantuos inovatyvūs autobusai. Panoraminiai langai leis matyti nuostabiausius vaizdus, greta kiekvieno keleivio yra lokalizuotas apšvietimas, taip pat ir mini staliukas, kuris leis pasidėti svarbiausius daiktus po ranka. Autobusuose integruota audio bei video įranga suteiks galimybę pateikti gidui filmus bei garsinę medžiagą apie objektus, kurie yra lankomi, žinoma, transporto priemonėse yra moderni mikroklimato kūrimo įranga, tad keliauti verta visus metus. Keliaukime ir pažinkime nuostabiausius mūsų šalies perlus drauge. Kelionės po Lietuvą gali būti nauja Jūsų aistra.

X
Užklausos forma