Kelionė į SOSTINĘ. Valdovų rūmai ir Užupio respublika.

PROGRAMA:
Kviečiame kartu keliauti į Vilnių tam, kad apsilankyti Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose ir surasti atsakymą į klausimą: ar iš tiesų mūsų valdovai gyveno „ilgai ir laimingai“? Teminės ekskursijos metu sužinosime, kaip mūsų valdovai piršdavosi ir su kuo tuokdavosi? Ar per vestuves būsimos valdovės vilkėdavo baltomis suknelėmis? Ar buvo sudaromos vedybinės sutartys? Kodėl nuotakoms kartais tekdavo pasiuntinių prašyti apžiūrėti būsimus jų vyrus pirtyje? Kodėl Aleksandro Jogailaičio ir Maskvos kunigaikštytės Elenos vestuvių metu Vilniaus katedroje dužo taurės? Kuri valdovė pasakė ištekėjusi ne už karaliaus, o už karūnos? Šioje ekskursijoje išgirsite apie senąsias aukštuomenės santuokų tradicijas, vaišes bei madas! Ekskursija po Valdovų rūmus ( atkurti istoriniai interjerai) padės Jums susikurti vaizdinį laikotarpio, kai Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija Vilniuje buvo europinio lygio kultūros ir meno centras. 
Po apsilankymo Valdovų rūmuose galėsite pasisukioti Bonos Sforcos sode, apsilankyti Katedroje, pakilti į Gedimino bokšto kalną.
Po organizuotos pietų pertraukos Jūsų lauks nepamirštama, žavinti bei stebinanti ekskursija į kitą respubliką. Nors laikai neramūs- Užupio respublikoje izoliuotis nereikės (nebent Jūs to užsinorėsite patys). 
Užupis išsiskiria kontrastais, menais po atviru dangum, parama laisvei ir nepriklausomybei ne tik nuo okupantų ar diktatūros, bet ir nuo savo pačių ribotumo, primityvumo ir kvailumo bei turi natūralią „sieną” – upę, kas jiems leido greičiau susikurti savo atskirą respubliką. Ši respublika turi vienintelę Vilniuje bažnyčią, kurioje mišios vyksta baltarusių kalba, senas Bernardinų kapines ir labai gražią krantinę, kuria galima nusileisti iki naujojo Paupio rajono. Užupio respublika yra su savo prezidentu, parlamentu, konstitucija.
Po klajonių Užupyje turėsite laisvo laiko kavai, pasivaikščiojimui Vilniaus senamiesčio gatvelėmis. 
Vakarop keliausime namo.

_______________________________
Pastabos: mokamiems objektams, vietiniam gidui, pietums rekomenduojama turėti ~20,00 Eur.

______________________________________
Registracija kelionei bei informacija : info@jnd.lt / +370 679 02200
Programa lanksčiai pritaikoma kolektyvams.
______________________________________
© Be autoriaus sutikimo draudžiama programą kopijuoti ar naudoti komerciniais tikslais.
______________________________________
Kelionių organizatoriaus UAB JND
Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 16407. Prievolių užtikrinimo Swedbank garantija. Nr. 20-046812-GM.

[bookly-form service_id=”29″ hide=”categories,services,staff_members,date,week_days,time_range”]

Informacija ruošiama.

Visas kelionės pirkimo sąlygas rasite čia.

X
Užklausos forma
Užpildžius formą, su Jumis susisieksime dėl patvirtinimo.*