Mikroautobusų nuoma

Filtrai

Pavarų dežė, ypatybės
Kaina per parą
Vietų skaičius
Rūšiuoti pagal
Mercedes Benz Sprinter 519 cdi
Naujas

Mercedes Benz Sprinter 519 cdi

mechaninė
20
20
14 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą
Mercedes-Benz Sprinter cdi
Naujas

Mercedes-Benz Sprinter cdi

mechaninė
20
20
14 l/ 100km
Su vairuotoju
nuo 180 € už parą
Mercedes Benz Sprinter 516 cdi
Naujas

Mercedes Benz Sprinter 516 cdi

mechaninė
20
20
11 / 100km
Su vairuotoju
nuo 170 € už parą

Planuojate ilgesnę kelionę? Norite, kad didesnė žmonių kompanija galėtų keliauti vienoje transporto priemonėje, o ne atskirai keliomis? Tokiu atveju mikroautobusas – tinkamiausias pasirinkimas. Žinoma, jo pirkimas dėl vieno arba poros kelionių – neapsimoka. Tokiu atveju alternatyva yra jnd.lt siūlomos paslaugos. Viena jų yra mikroautobusų nuoma Klaipėdoje.

Mikroautobuso nuoma – kiekvieno poreikiams

Mikro autobusiukų nuomos paslaugos yra orientuotos į labai skirtingus klientus. Dėl to jnd.lt siūlo labai įvairias transporto priemones. Ne tik mikroautobusus (galima ir automobilių nuoma), tačiau pastarieji itin mėgstami, kadangi turėti nuosavą – dažnam per brangu, o nuomos galimybės yra labai lanksčios. Siūlome skirtingų gamintojų ir markių autobusiukus: Ford Transit, Renault trafic, Volkswagen, Opel Vivaro, Mercedes benz ir t.t. Galima tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė nuoma, teikiama iki 20 vietų mikroautobusų nuoma, tad talpina ir labai dideles kompanijas. Jokio skirtumo, ar reikalingos pervežimo paslaugos, tad nuomai pasinaudojama ir vairuotojo paslaugomis, ar planuojate vairuoti pats – mikroautobusai yra patogiausias pasirinkimas.

Mikroautobuso patogumai

Renkantis mikroautobusą įvertinkite transporto priemonės techninius parametrus. jnd.lt mikroautobusų nuoma – aukščiausios kokybės, tad galite būti tikras, kad kelionės neprailgs, bus maksimaliai saugios. Jūsų patogumui – lankstomos sėdynės, kurios leidžia rasti tinkamiausią sėdėjimo ir net dalinio gulėjimo poziciją. Patogu, kai į pageidaujamą vietą nuvyksite per 10 ar daugiau valandų. Norintiems miegoti kelionės metu – tinka mikroautobusai, kurių langai yra tonuoti. O kai norisi grožėtis kelionės vaizdais – tikrai sudomins transporto priemonės su panoraminiais langais. Vertinama tokio autobusiuko nuoma, kuriame yra patogios turistinės klasės sėdynės, žinoma, oro kondicionierius-autoklimatika. Nesvarbu, ar kelionės bus planuojamos žiemos metu, ar vasarą – tiek vairavimo, tiek buvimo keleiviu komfortas bus maksimalus. Galiausiai, norint, kad ilgos kelionės nebūtų tokios varginančios, mikroautobusuose integruota  audio/video aparatūra, mikrofonas gidui, audio/video, CD/DVD, talpūs bagažo skyriai… Viskas, ko reikia, kad bet kokio tipo kelionės būtų patogios ir netruktų ilgai.

Tinkamo tipo mikroautobusų nuoma

jnd.lt orientuojasi į labai skirtingų klientų poreikius, tad siūlo ir įvairias transporto priemones. Galima ne tik mikroautobuso, tačiau ir kito transporto nuoma.

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Pervežimui geriausiai tinka keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Daugeliui šių transporto priemonių tinka B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Galima ir ilgalaikė, ir trumpalaikė nuoma. Klientų patogumui, taip pat galimos nuomos paslaugos su vairuotoju ir be vairuotojo. Tai yra optimalus pasirinkimas kelionėms Lietuvoje arba užsienyje, tad detaliau domėkitės kiekvieno mikroautobuso parametrais ir raskite Jums labiausiai tinkamą.

Krovininių mikroautobusų nuoma

Jeigu reikia pervežti daiktus – tam puikiai tinka ir tie patys keleiviniai mikroautobusai. Jie užtektinai talpūs, kad būtų patogu ir paprasta transportuoti daiktus persikraustymo metu ir t.t. Kad ir dėl kokios priežasties reikalingas mikroautobusas, esame tikri, kad pas mus rasite Jums tinkamiausią.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Pasikartosime, kad jnd.lt siūlomos keleivių pervežimo paslaugos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dėl nieko nesukti galvos. Kad ir kur yra Jūsų kelionės tikslas, kad ir kokių pageidavimų turite, esame tikri, kad sukursime kiekvienam klientui tinkamą aplinką bei pasirūpinsime patogiu atstumų įveikimu.

Ne tik šiuo metu siūlome gana daug skirtingų mikroautobusų, tačiau ir aktyviai plečiame katalogą, kad kiekvienas mūsų klientas rastų tai, ko reikia Jūsų kelionei. Jeigu rasti atrodo per sunku, kyla daug klausimų – visada galite susisiekti ir mes atsakysime į juos, pateiksime rekomendacijas, pasirūpinsime, kad ne tik nuomos paslaugos, tačiau ir kelionės būtų greitos, sklandžios bei saugios.

Kiek kainuoja mikroautobuso nuomos paslaugos?

Mūsų siūlomos transporto priemonių nuomos paslaugos yra labai lanksčios. Paros nuomos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Kiekvienam mikroautobusai jnd.lt yra nustačiusi nuomos paros įkainius. Jie gali kisti priklausomai nuo to – kuriam laikotarpiui transporto priemonė yra nuomojama. Ilgalaikė mikroautobusų nuoma kainuoja pigiau, tai yra, paros įkainis yra mažesnis. Įvertinkite savo planuojamos kelionės poreikius, geriau neskubėkite. Taip pat autobusiukų nuoma gali būti su vairuotoju arba be jo, tad tai irgi daro įtaką transporto priemonės nuomos kainai. Jeigu tiksliai žinote savo biudžeto galimybes – visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę poreikius bei planuojamas investicijas – nurodys ir kuris mikroautobusas Jums galimai labiausiai tinka. 

Mikroautobuso pasirinkimas

Renkantis mikroautobusą planuojamoms kelionėms pirmiausia įvertinkite – kiek žmonių jame telpa. Pas mus galite nuomoti didesnius, 15-20-čiai žmonių tinkamus mikroautobusus. Taip pat įvertinkite, kokia yra transporto priemonės pavarų dėžė. Kai kurie geriau jaučiasi, kai mikroautobusas yra su automatine pavarų dėže. Tuomet ilgos kelionės yra mažiau varginančios, daugiau žmonių išdrįsta vairuoti patys, o ne renkasi nuomos su vairuotoju paslaugas. Mechaninė pavarų dėžė – irgi yra geras pasirinkimas, tik labiausiai tinka tiems, kuriems jau anksčiau teko vairuoti mikroautobusą, tai bus ne pats pirmas kartas. Juk ši transporto priemonė yra didesnių matmenų, tad gali būti sunku ją valdyti. Nors jai reikalinga tik B kategorija, tačiau svarbu, jog kiekvienas vairuotojas pats atsakingai įvertintų savo galimybes ir gebėjimus. Renkantis mikroautobusą svarbu įvertinti ne tik koks yra galimas keleivių skaičius, tačiau ir koks yra transporto priemonės ekonomiškumas, kiek degalų jį suvartoja kelionės metu. Pavyzdžiui, Mercedes-Benz Sprinter cdi yra tipinis mechaninę pavarų dėžę turintis ir dyzelinu valdomas mikroautobusas, kurio sąnaudos yra 14 l/ 100 km. Planuojantiems maršrutus  nebus sunku apskaičiuoti – kiek kainuos kelionė (kuras + nuomos paslaugos).

Profesionali mikroautobusų nuoma

jnd.lt yra ilgametę patirtį turinį įmonė ir tai leidžia į bet kokias situacijas pasižiūrėti iš labai įvairių perspektyvų. Mikroautobusų nuomos paslaugos teikiamos profesionaliai. Išsinuomoti galite tik nepriekaištingai veikiančias, techninę apžiūrą atitinkančias transporto priemones.  Mikroautobusai yra tikrinami reguliariai. Visos mūsų transporto priemonės draustos. Mikroautobusai yra apdrausti ne tik civiliniu, tačiau ir Kasko draudimu. Sumokėtas kelių mokestis Lietuvoje, tad drąsiai keliaukite į Neringos Savivaldybę. Su nuomininku yra sudaroma sutartis, kurioje aptariami svarbiausi aspektai: atsakomybės, pareigos, teisės, kas atsako gedimo atveju ir t.t.  

X
Užklausos forma
Užpildžius formą, su Jumis susisieksime dėl patvirtinimo.*