Automobilių nuoma

Filtrai

Pavarų dežė, ypatybės
Kaina per parą
Vietų skaičius
Rūšiuoti pagal
Volkswagen Polo
Ekonomiškas

Volkswagen Polo

mechaninė
4
5
5 l / 100km
nuo 24 € už parą
Toyota Yaris
Naujas
Ekonomiškas

Toyota Yaris

mechaninė
4
5
4,5 l / 100km
nuo 24 € už parą
Ford Focus
Naujas
Ekonomiškas

Ford Focus

automatinė
4
5
6 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 20 € už parą
Toyota Auris
Naujas

Toyota Auris

mechaninė
5
3
5,5 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 30 € už parą
Opel Astra
Naujas
Ekonomiškas

Opel Astra

automatinė
5
4
6,6 ltr
Su vairuotoju
nuo 36 € už parą
Toyota Corolla
Naujas
Ekonomiškas

Toyota Corolla

mechaninė
5
8
6 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 32 € už parą
Opel Insignia
Naujas

Opel Insignia

automatinė
4
6
6 l / 100km
nuo 56 € už parą
Toyota camry
Naujas

Toyota camry

mechaninė
4
8
7 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 56 € už parą
Volkswagen Passat
Naujas

Volkswagen Passat

automatinė
4
5
6 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 56 € už parą

Ieškote transporto priemonės, kuri padės Jums greitai, patogiai ir saugiai įveikti bet kokius atstumus? Esate ten, kur ir reikia. jnd.lt ilgalaikė ir trumpalaikė transporto priemonės nuoma su vairuotoju arba be jo – Jūsų paslaugoms. Platus paslaugų pasirinkimas – kiekvienam pagal jo lūkesčius. Viskas dėl to, kad įveikti atstumus būtų vienas malonumas.

Automobilių nuoma pas mus

Lengvųjų automobilių nuoma yra mūsų kasdienybė, tad praktika leidžia labai lanksčiai reaguoti į įvairias situacijas ir suteikti kiekvienam klientui gauti tokias paslaugas, kokios jiems reikalingos. Mes siūlome labai skirtingų gamintojų transporto priemones: Toyota, Ford, BMW ir Volkswagen… Taip pat ir skirtingų modelių mašinas – Golf, Toyota Yaris ir t.t. Tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže.

Jeigu norite važiuoti negalvojant apie bėgių keitinėjimą kelionės metu – žinoma, kad geriausiai tinka automatinę pavarų dėžę turintis automobilis. Arba kita opcija – automobilio nuomos paslaugos su vairuotoju. Patogu, kai norite, kad viskas būtų pasirūpinta už Jus. Tokia paslauga labai pasiteisina, kai reikia paimti arba nuvežti asmenis į oro uostus (laukti vairuotojas gali Palangos oro uoste, Vilniaus oro uoste, Kaune ir ne tik Lietuvoje: Rygoje, Varšuvoje), tuomet, kai klientas negali pateikti mūsų šalyje galiojančio vairuotojo pažymėjimo. Paslaugos teikiamos ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau ir užmiesčiuose, automobilį arba mikroautobusą galite išsinuomoti ir kelionėms į užsienio valstybes. Viskas – greitai ir patogiai, nes suprantame, kad klientams svarbus laikas.  Užtikriname kad pas mus visada mažos kainos, platus transporto priemonių pasirinkimas (siūloma ne tik automobilių, tačiau ir autobusų bei mikroautobusų nuoma). 

Automobilių nuomos kainos

Lengvųjų automobilių nuomos kainos gali skirtis priklausomai nuo automobilio tipo, markės ir modelio. Jeigu norite sužinoti detalius pasirinktos transporto priemonės nuomos įkainius – susisiekite su mumis. Automobilių nuomos kainas galite sužinoti peržiūrėję pasirinktos transporto priemonės aprašymą. Kainos varijuoja nuo 20 eurų iki 60 eurų ir t.t. už parą. Žinoma, kad kiekvienam klientui bandoma pasiūlyti geriausiai jam tinkamą paslaugos įkainį. Ypač verta dėmesio nuoma ilgesniam laiko tarpui, kadangi tuomet pasiūlomas mažesnis paros įkainis (nuomojantis automobilį ar mikroautobusą). Visgi, trumpalaikės nuomos paslaugos taip pat nėra brangios, o jnd.lt nuomos vietoje taip pat siūlomos nuolaidos, tad sekite jas ir pasinaudokite galimybe nuomotis pigiau.

Tiesa, įvertinkite, kad kinta ne tik automobilių nuomos paslaugos, tačiau taip pat ir transporto priemonės suvartojamo kuro kiekis. Automobiliui gali reikėti 4 litrų 100 km arba beveik 7 litrų. Tai lemia transporto priemonės galingumą, tad skaičiuokite, kuris automobilis Jums labiausiai tinka.

Automobilį galite rinktis pagal jo nuomos kainą, tačiau verta pirmiausia daugiau dėmesio skirti transporto priemonės techniniams parametrams: kiek telpa keleivių, kokia komforto įranga yra ir t.t.

Vertinant transporto priemonę taip pat reikia žiūrėti, kokios papildomos paslaugos yra įskaičiuotos. Jos kinta priklausomai nuo pasirenkamo automobilio. Į kainą gali būti įskaičiuojamas civilinis draudimas, Kasko draudimas, 2-as vairuotojas, 24 val. pagalba kelyje, draudimo įv. administravimas ir t.t.

Automobilių tipai

jnd.lt automobilių nuomos paslaugų spektras yra labai platus. Svarbiausia – nuolat auga. Viskas vardan to, kad kiekvienas klientų rasti tai, ko reikia jo asmeniniams arba verslo poreikiams patenkinti. 

Ekonominių automobilių nuoma

Renkantis transporto priemonę įvertinkite, kiek reikia kuro jos eksploatacijai. Kaip jau minėjome, 100 km reikalingo kuro kiekis varijuoja nuo 4 iki beveik 7 litrų, tad vertinkite sąnaudas ir kartu kitus transporto priemonės parametrus. Kartais geriau už automobilių nuomą sumokėti daugiau, tačiau rinktis transporto priemones, kurių išlaikymas yra gana pigus. Ekonominės klasės automobiliai taip pat yra geras pasirinkimas tiems, kurie stengiasi gyventi ekologiškai. Tvariems vairuotojams siūlome platų automobilių asortimentą. 

Prabangių automobilių nuoma 

Įvairioms šventėms dažniausiai irgi pasirenkama mašinų nuoma Lietuvoje. Ypač, kai turima transporto priemonė yra seno modelio, senų gaminimo metų, o gražiausių švenčių metu norisi tikslą pasiekti su naujesne, prabangiai atrodančia mašina. Pavyzdžiui, autonuoma labai dažnai pasirenkama per vestuves. Ne tik užsitikrinant, kad jaunieji pasiektų bažnyčią bei kitus šventės taškus su skoninga transporto priemone, tačiau ir norint pasirūpinti svečiais, kad jiems dėl nieko netektų sukti galvos. Tuomet išsinuomoti automobilį geriausia yra su vairuotoju. Patogu, kad pačiam dėl nieko nereikės sukti galvos, transporto priemonę valdys patyręs, profesionalus vairuotojas.

Visureigių nuoma

Prie prabangių transporto priemonių taip pat gali būti priskiriami ir visureigiai. Jų nuomos kaina yra didesnė, tačiau kai norisi šventės arba bet kokią kitą vietą pasiekti su verslo klasės transporto priemone – mašinų nuoma Klaipėdoje yra geriausias pasirinkimas. Jus nudžiugins ir geros kainos, ir komfortas, nuomos procesas yra paprastas ir greitas.

Kitų transporto priemonių nuoma

Mes nuomojame ne tik lengvąsias transporto priemones, tačiau siūlome ir kitokias, kurios leis pasirūpinti tiek keleivių pervežimu, tiek daiktų gabenimu. Nuomotis galite ir autobusus, siūlome ir keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas, minivenus. Rezervaciją atlikite greitai ir važiuokite ten ir taip, kaip Jums labiausiai tinka.

Automobilio nuomai pasirinkimas

Mažai nusimanant apie transporto priemones gali būti sunku nuspręsti, kuris automobilis geriausiai pateisina Jūsų lūkesčius. Dėl to visada skatiname susisiekti asmeniškai ir pagal Jūsų poreikius, biudžetą bei kitas smulkmenas galėsime pateikti rekomendacijas. Kaip jau minėjome, renkantis reikia žiūrėti, kiek kuro suvartoja transporto priemonė, ar ji yra ekonomiška, ar ne. Tai itin svarbu, kai domina ilgalaikė automobilių nuoma. Renkantis taip pat įvertinkite ir kokio gamintojo automobilis Jums labiausiai tinka. Jeigu esate kurios nors transporto priemonės mėgėjas – geriau ją ir vairuoti. Visgi, nereikėtų bijoti išbandyti ir kitų markių transporto priemonių, ypač inovatyvesnes, kurios leis važiavimo metu pajusti daugiau komforto.  Visas mašinas prieš perduodami klientams dezinfekuojame, išvalome, patikriname, peržiūrime dokumentus… Viskas vardan to, kad Jums kelionės automobiliu keltų tik geriausias emocijas. 

Jeigu nuomos paslauga Jums reikalinga, kadangi ieškote transporto priemonės šventėms – siūlome rinktis mašiną ir pagal jos patrauklumą. Nors visi mūsų siūlomų automobilių modeliai yra gana nauji, mašinos prižiūrėtos, tvarkingos, tačiau norint priderinti transporto priemonę prie kitų šventės atributų – rinkitės tam tikros spalvos. 

Lengvųjų automobilių nuomos sąlygos

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje yra mūsų kasdienybė, tad teikiame paslaugas lanksčiomis sąlygomis, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas. Taip pat jas vis tobuliname, kadangi suprantame, kad lūkesčiai auga. Kartu augti bandome ir mes. Žemiau pateiksime svarbiausią informacija, kaip ir kam gali būti teikiama automobilio nuoma.

  1. jnd.lt siūlo automobilių nuomos paslaugas ne jaunesniems nei 22 metų asmenims.
  2. Nuomotojas privalo turėti ne mažesnį nei 4 metų vairavimo stažą.
  3. Lengvosioms transporto priemonės valdyti reikia B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.
  4. Kartu nuomojantis reikia pateikti ir pasą arba asmens tapatybės kortelę.
  5. Už nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais, pavedimu ar banko mokėjimo kortele.
  6. Nuomojantis automobilį privaloma turėti kreditinę kortelę (VISA arba MASTERCARD), kurioje užšaldoma franšizė.
  7. Franšizės (nuomininko atsakomybė) dydis atsitikus draudiminiam įvykiui lengviesiems automobiliams yra nuo 300 eurų.

Mūsų automobilių nuomos sąlygos yra lanksčios ir pritaikytos klientų patogumui bei poreikiams. Labai prašome su jomis susipažinti ir tik tuomet atlikti transporto priemonės rezervaciją. Tobulumui nėra ribų ir mes kasdien dirbame taip, kad patenkintume asmenų, kurie ieško nuomotis mašiną, poreikius.

X
Užklausos forma