Minivenų nuoma

Filtrai

Pavarų dežė, ypatybės
Kaina per parą
Vietų skaičius
Rūšiuoti pagal
Renault Trafic ClimPack
Naujas
Ekonomiškas

Renault Trafic ClimPack

mechaninė
9
18
5,7 l / 100km
nuo 50 € už parą
Opel Vivaro
Naujas
Ekonomiškas

Opel Vivaro

mechaninė
9
9
8 l/ 100km
nuo 50 € už parą
Ford Turneo Custom
Naujas
Ekonomiškas

Ford Turneo Custom

mechaninė
9
9
6-7 l/100km
nuo 50 € už parą
Renault Trafic
Naujas
Ekonomiškas

Renault Trafic

mechaninė
9
9
5,7 / 100 km
nuo 45 € už parą
Ford Transit Custom
Naujas
Ekonomiškas

Ford Transit Custom

mechaninė
9
9
6,6l / 100km
nuo 50 € už parą

Planuojate ilgas arba trumpas keliones ir Jums reikalinga inovatyvi, talpi bei mažomis sąnaudomis važiuojanti transporto priemonė? Minivenas – puikus pasirinkimas. Nuosavos pirkimas – didelė investicija, tad labiau apsimoka minivenų nuoma. jnd.lt transporto priemonių nuoma – kiekvieno poreikiams: nuo verslo iki asmeninių kelionių.

Minivenų nuoma – ieškome tinkamiausio

jnd.lt miniveno nuomos paslaugos orientuotos į labai skirtingus klientus. Dėl to siūlomos transporto priemonės labai įvairios ir geriausiai dera skirtingose kelionėse, skirtingam žmonių skaičiui, įvairiems poreikiams patenkinti.

  1. Minivenų nuoma Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose yra siūloma pagal tai – kam transporto priemonės Jums reikia. Vienu atveju geriausiai tinka ekonominės klasės minivenas, kitu atveju – važiavimo metu reikalaujantis daugiau sąnaudų, tačiau yra verslo klasės arba net prabangus.
  2. Nuspręskite, ar Jums labiausiai tinka nuoma su vairuotoju ar pats planuojate vairuoti. Nuo to kinta ne tik paslaugos kaina, tačiau ir atsakomybė, kurią prisiimsite.
  3. Ieškodami tinkamiausios transporto priemonės įvertinkite ir tai, kokio dydžio minivenas tinka. Kiek žmonių keliaus? Mūsų siūlomi minivenai yra 5, 6, 7 vietų, 8, 9. Taigi, naudojami ir vestuvėms, ir verslo kelionėms, šeimos išvykoms.
  4. Įvertinkite ir tai, kokia yra transporto priemonės pavarų dėžė: mechaninė ar automatinė. Jeigu mechanine vairuoti yra per sunku, tačiau tinka tik toks modelis dėl kitų techninių parametrų – nepamirškite, kad yra tokia galimybė kaip vairuotojo paslaugos.
  5. Galbūt esate tam tikro gamintojo gerbėjas? Pas mus galite nuomotis Renault, Opel, Ford, Volkswagen ir t.t. transporto priemones.

Jeigu sunku nuspręsti, kuris minivenas geriausiai tinka Jūsų atveju – visada kviečiame susisiekti su jnd.lt specialistais, kurie atsakys į kylančius klausimus bei pateiks rekomendacijas.

Kam Jums reikalinga minivenų nuoma?

jnd.lt rasite labai įvairius minivenus (ir kitas transporto priemones, nes siūloma automobilio nuoma, (mikro)autobuso, tad rinkitės pagal tai – kur planuojama vykti, kokia yra kelionės paskirtis). Šventėms dažniausiai nuomojamos talpesnės transporto priemonės, kadangi norisi, kad visi arba bent jau dauguma dalyvių būtų vienoje vietoje. Tuomet kelionės  bus smagesnė. Verslo arba šeimos kelionėms puikiai tinka ir mažesni minivenai. Esminis dalykas, kad juose telpa kur kas daugiau daiktų nei lengvosiose transporto priemonėse. Juolab, ilgos kelionės yra kur kas patogesnės. Priklausomai nuo kelionės ilgumo taip pat verta detaliau domėtis papildomomis miniveno komforto sąlygomis: oro kondicionierius, elektra valdomos abiejų pusių durys, saugos (SRS) pagalvės, galima papildoma bagažinė ant stogo ir t.t.

Nuomos paslaugos – Jūsų poreikiams

Minivenų ir kitų transporto priemonių nuomos paslaugos yra pritaikytos labai įvairiems klientų poreikiams ir tuo pačiu skirtingoms situacijoms. Esame lankstūs ir tai vienas svarbiausių mūsų privalumų. Paslaugos vis plečiamos, tad siūlome vis daugiau kitokio modelio bei kitų techninių parametrų minivenus. Tikimės, kad tai padės rasti Jums labiausiai tinkamus ir užtikrins, kad bet kokios kelionės bus saugios ir komfortabilios. 

X
Užklausos forma