Smiltelės ir gintaro galia. Kuršių Nerija

PROGRAMA:
Prancūzų filosofas J.P. Sartre yra pasakęs: „Jaučiuosi lyg stovėčiau rojaus prieangyje…“
Leiskimės vienos dienos pažintinėn kelionėn į žymaus filosofo paminėtą rojaus kampelį- Kuršių Nerijos nacionalinį parką, kuris 2000 m įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Niekur Lietuvoje nerasite tokios vietos, kur taip intensyviai kvepia pušys ir jūra, kur vėjas, jūra ir smulkiausios smėlio kruopelytės šimtmečių eigoje sukuria stebuklus ir net palaidoja ne vieną čia buvusį kaimą. Čia gimsta gilios, unikalios tradicijos ir meno šedevrai iš gintaro gabalėlio.
Aplankysime unikalią nendrinių skulptūrų ekspoziciją, smėlio skulptūras, Raganų kalno gyventojus. Pilkuosius garnius ir kormoranus Juodkrantėje, Nidą su „itališku vaizdeliu“ ir „dėdės Tomo trobele“, Parnidžio kopą su smėlio laikrodžiu ir senuosius žvejų trobesius Kuršių Marių pakrantėje. Kelionės metu Jūs išgirsite įdomiausias milžinės Neringos supiltosios Kuršių Nerijos istorijas.
Nepraleisime progos pasigrožėti milijonų vertu didžiausių kopų reginiu iš Kuršių Marių perspektyvos- Jus nustebins smėlio kopų didybė. Dalyvausime apžvalginėje 1 val. trukmės ekskursijoje po Kuršių Marias, klausysimės įdomių kapitono pasakojimų. 
Taip pat mūsų lauks susitikimas su gintaro gabalėliu, iš kurio sukursite laimę nešantį amuletą. Edukacinio užsiėmimo metu gintaro muziejuje-galerijoje sužinosite labai daug įdomių dalykų apie mūsų Baltijos auksą, ragausite gintarinių vaistukų ir, išmokę apdirbti gintarą, grįšite namo diplomuoti.

_______________________________
Papildomai mokėti reikės: 
Edukacija Gintaro galerijoje-muziejuje 6 Eur.
Ekskursija laivu Kuršių mariomis iki Didžiosios kopos 8-9 Eur/asmeniui.
Pietūs bus užsakomi iš anksto: 12-15 Eur. (apie galutinę suderintą kainą ir dienos meniu pranešime iš anksto).

______________________________________
Registracija kelionei bei informacija : info@jnd.lt / +370 679 02200
Programa lanksčiai pritaikoma kolektyvams.
______________________________________
© Be autoriaus sutikimo draudžiama programą kopijuoti ar naudoti komerciniais tikslais.
______________________________________
Kelionių organizatoriaus UAB JND
Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 16407. Prievolių užtikrinimo Swedbank garantija. Nr. 20-046812-GM.

[bookly-form service_id=”28″ hide=”categories,services,staff_members,date,week_days,time_range”]

Informacija ruošiama.

Visas kelionės pirkimo sąlygas rasite čia.

X
Užklausos forma