Bova Magiq/Futura

Rezervacija

Rezervacijos metu sumokamas 30% avansas.

Loading...

Bova Magiq ar Futura – tai patogūs, talpūs turistinės klasės autobusai, komforto įranga: patogios sėdynės, klimato kontrolė, audio/video aparatūra, šaldytuvas, WC, mini virtuvėlė. Kuro sąnaudos 25 l/100 km. JND Autobusų nuoma turistinėms kelionėms ir trumpiems pervežimams, kiekvienu atveju nurodę kelionės maršrutą, Jums pasiūlysime geriausią kainą.

Keleivinio transporto paslaugų užsakymas, kuris yra vienkartinio pervežimo sutartis, paprastai pateikiamas elektroniniu paštu, užpildant rezervacijos formą ar faksu.

Pateikaint keleivinio transporto paslaugų užsakymą nurodykite paslaugų data, kelionės ar vienkartinio pervežimo maršrutą, išvykimo laiką, adresą, užsakymo pabaigos laiką ir adresą.

Su privačiu užsakovu, kelionių agentūra, įmone sudaroma sutartis, kurioje numatoma, susitariama abiem pusėms tenkanti atsakomybė ir įsipareigojimai.

Atsiskaitymas/autorizacija: Už transporto nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais į įmonės kasą, pavedimu ar banko mokėjimo kortele. Avansiniam apmokėjimui išrašoma išansktinė sąskaita. Sąskaitos orginalas išrašomas po paslaugos atlikimo per 3 darbo dienas.

X
Užklausos forma