Volvo 9900HD

VOLVO 9900HD klasės autobusai –  tai 4 žvaigdučių turistinių autobusų komforto klasė. Autobuso įranga: oro kondicionierius, WC, amfiteatrinis salonas, „Soft-line” sėdimos vietos, 2 video monitoriai, audio, mikrofonas, CD/MP3/DVD, minivirtuvė ir šaldytuvas, personaliniai staliukai, apšvietimas ir kondicionavimas, ABS/ASR stabdžių sistema, kalnų stabdis, 220 V įtampa, navigacinė sistema.

Keleivinio transporto paslaugų užsakymas, kuris yra vienkartinio pervežimo sutartis, paprastai pateikiamas elektroniniu paštu, užpildant rezervacijos formą ar faksu.

Pateikaint keleivinio transporto paslaugų užsakymą nurodykite paslaugų data, kelionės ar vienkartinio pervežimo maršrutą, išvykimo laiką, adresą, užsakymo pabaigos laiką ir adresą.

Su privačiu užsakovu, kelionių agentūra, įmone sudaroma sutartis, kurioje numatoma, susitariama abiem pusėms tenkanti atsakomybė ir įsipareigojimai.

Atsiskaitymas/autorizacija: Už transporto nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais į įmonės kasą, pavedimu ar banko mokėjimo kortele. Avansiniam apmokėjimui išrašoma išansktinė sąskaita. Sąskaitos orginalas išrašomas po paslaugos atlikimo per 3 darbo dienas.

X
Užklausos forma
Užpildžius formą, su Jumis susisieksime dėl patvirtinimo.*