Bova Magiq/Futura

Turistinių autobusų nuoma
  • Turistinių autobusų nuoma
Dienų sk.: 1–2 3–4 5–7 8–10 11–14 15–30 >30
Kaina: susita- rimu
Kaina: 230 220 210 205 200 190 susita- rimu

Šio automobilio nuoma galima su vairuotoju!

Techniniai parametrai

Klasė: turistinis autobusas

Pagaminimo metai: 2006

Pavarų dėžė: mechaninė

51 51 51

Kuro tipas: dyzelinas

Kuro sąnaudos: 25 / 100km

Bova Magiq ar Futura - tai patogūs, talpūs turistinės klasės autobusai, komforto įranga: patogios sėdynės, klimato kontrolė, audio/video aparatūra, šaldytuvas, WC, mini virtuvėlė. Kuro sąnaudos 25 l/100 km. JND Autobusų nuoma turistinėms kelionėms ir trumpiems pervežimams, kiekvienu atveju nurodę kelionės maršrutą, Jums pasiūlysime geriausią kainą.

Nuomos sąlygos

Keleivinio transporto paslaugų užsakymas, kuris yra vienkartinio pervežimo sutartis, paprastai pateikiamas elektroniniu paštu, užpildant rezervacijos formą ar faksu.

Pateikaint keleivinio transporto paslaugų užsakymą nurodykite paslaugų data, kelionės ar vienkartinio pervežimo maršrutą, išvykimo laiką, adresą, užsakymo pabaigos laiką ir adresą.

Su privačiu užsakovu, kelionių agentūra, įmone sudaroma sutartis, kurioje numatoma, susitariama abiem pusėms tenkanti atsakomybė ir įsipareigojimai.

Atsiskaitymas/autorizacija:  Už transporto nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais į įmonės kasą, pavedimu ar banko mokėjimo kortele. Avansiniam apmokėjimui išrašoma išansktinė sąskaita. Sąskaitos orginalas išrašomas po paslaugos atlikimo per 3 darbo dienas.

Užsakymo forma

Forma užpildyta sėkmingai!

Klaida, neteisingai užpildyti laukai!

Į kainą įskaičiuota

  • Civilinis draudimas
  • Kasko draudimas
  • 2-as vairuotojas
  • 24h Pagalba kelyje
  • Draudimo įv. administravimas

Autobusų nuoma Lietuvoje