Autobusų nuoma su vairuotoju

Filtrai

Pavarų dežė, ypatybės
Kaina per parą
Vietų skaičius
Rūšiuoti pagal
Neoplan Starliner

Neoplan Starliner

mechaninė
56
56
28 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą
MAN Lion's Coach
Ekonomiškas

MAN Lion’s Coach

automatinė
53
53
27
Su vairuotoju
nuo 210 € už parą
Mercedes Benz Tourino

Mercedes Benz Tourino

mechaninė
34
34
25 / 100km
Su vairuotoju
nuo 170 € už parą
Mercedes-Benz Travego 16 RHD

Mercedes-Benz Travego 16 RHD

mechaninė
53
53
28 / 100km
Su vairuotoju
nuo 200 € už parą
Setra 416 HDH

Setra 416 HDH

automatinė
51
51
28 / 100km
Su vairuotoju
nuo 200 € už parą
Volvo 9900HD

Volvo 9900HD

mechaninė
51
51
32 / 100km
Su vairuotoju
nuo 200 € už parą
Mercedes-Benz Tourismo

Mercedes-Benz Tourismo

mechaninė
49
49
30 l / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą
Bova Magiq/Futura

Bova Magiq/Futura

mechaninė
51
51
25 / 100km
Su vairuotoju
nuo 190 € už parą

Aktualios autobuso nuomos paslaugos? Esate ten, kur ir reikia. Siūlome keleivių pervežimo paslaugas kiekvienam: nuo verslo iki asmeninių poreikių. jnd.lt transporto priemonės nuoma – puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris daug dėmesio skiria kokybei, tikisi maksimalaus saugumo ir nori, kad kelionės būtų komfortabilios. Tai garantuoja inovatyvūs autobusai, kurių nuomos paslaugas kartu su vairuotoju galite rasti pas mus.

Autobusų nuoma – kelionėms ir keleivių parvežimui

Autobuso nuoma su vairuotoju tinka tiems, kurie organizuodami tam tikras išvykas nori, kad visi jų dalyviai būtų vienoje vietoje. Pavyzdžiui,  autobusų nuoma – puikus sprendimas organizuojant išvykas bendradarbiams. Žinoma, kad dažnas gali atvykti iki tikslo ir su savo transporto priemone, tačiau tokiu atvejui nebus bendrystės, buvimo kartu, kuris ir kelionės metu gali suteikti itin daug naudos. Paprasčiausiai vairuotojo paslaugos labai dažnai leidžia dėl nieko nesukti galvos, tad visi komandos nariai įskaitant ir organizatorius – gali įsitraukti į veiklas. Dažniausiai šiose transporto priemonėse yra derinama aukštos kokybės garso ir vaizdo aparatūra, tad tikrai gana nesunkiai galima sukurti įvairias veiklas, kurios suburia komandos narius geriau pažinti vieniems kitus arba susipažinti su įmonės tikslais.

Nuoma su vairuotojo paslaugomis taip pat yra labai geras pasirinkimas šventėms. Organizuojant vakarėlius labai svarbu pasirūpinti ir transportu, kuris padės pasiekti kelionės tikslą. Pavyzdžiui, kai vestuvių šventėje svečių yra labai daug – autobusas tampa geriausiu pasirinkimu. Vėlgi, tikrai dažnas turi nuosavas transporto priemones, kuriomis gali atvykti iki vietos. Tačiau tokiu atveju vairuotojas praras galimybę išgerti šampano taurę. O juk tai būtina norint palinkėti jauniesiems gražių gyvenimo metų. Dėl to šventės organizatoriai turi pasirūpinti transportu, kuris leis šventės dalyviams dėl nieko nesukti galvos. Vairuotojai garantuoja malonų bei profesionalų aptarnavimą, tad galite būti ramūs, kad gražiausių švenčių metu – viskas bus tobula.

Laisvalaikio ar verslo kelionėms Jums reikalingas autobusas – jokio skirtumo. jnd.lt siūlo labai daug ir pačių įvairiausių, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie maksimaliai atitinka ne tik Jūsų asmeninius, tačiau taip pat ir Jūsų planuojamos kelionės poreikius.

Autobusų nuoma su vairuotoju – privalumai 

Autobusai – geriausi sprendimai keliaujant. Pas mus galite nuomotis ne tik autobusus, tačiau taip pat ir mikroautobusus. Pastarieji gali būti nuomojami ir be vairuotojo paslaugų. Visgi, su vairuotoju viskas yra kur kas paprasčiau ir patogiau. Tai įvertina daugelis klientų nuomodami būtent autobusus, nes jie yra modernūs, nes juos valdo profesionalūs ir mandagūs vairuotojai.

Žinoma, profesionalus vairuotojas yra labai geras pasirinkimas ir dėl to, kad kelionės kartais ne tokios sklandžios kaip norisi. Reikia labai greitos reakcijos esant tam tikrose situacijose. Autobusas yra didelė transporto priemonės. Toks yra  ir mikroautobusas, tad geriausia nuomoti iškart su specialistu, kuris geba puikiai valdyti tokią transporto priemonę.

Galiausiai, specialistai ne tik greitai reaguoja esant įvairioms situacijoms, tačiau daugeliui žmonių patinka, kad ir asistuoja. Tokiu atveju net ir gana paprasta kelionė – tampa labai maloni. O kai reikalingos asmeninio vairuotojo paslaugos šventėms – asistavimas yra labai džiuginantis dalykas, kadangi taip pat ir pasirūpinus keleivių pervežimu autobusu galite jaustis, kad jais yra rūpinamasi maksimaliai gerai.

Kada reikalinga autobuso nuoma?

Lietuvoje ir užsienyje siūloma autobuso nuoma – geras pasirinkimas labai įvairiais atvejais. Visi mūsų siūlomi autobusai yra geriausios kokybės, techniškai tvarkingi, paruošti kelionėms. Prieš kiekvieną planuojamą kelionę – transporto priemonė yra detaliai patikrinama, peržiūrima, kad viskas iki mažiausių smulkmenų veiktų sklandžiai. Tai yra komfortabilios kelionės garantija, kurią Jums galime pasiūlyti.

Autobuso nuoma šventėms

Galite išsinuomoti transporto priemonę šventėms: vestuvėms, gimtadieniams. Kai kurie nuomoja ir laidotuvėms. Viskas, kad pervežti žmones iš vieno taško į kitą būtų galima labai greitai, paprastai ir sklandžiai. Kai svečių yra mažiau, atminkite, kad galite išsinuomoti ir mikroautobusą. 

Autobuso nuoma ekskursijoms

Susisiekite ir tokiu atveju, jeigu Jums aktualios autobuso nuomos paslaugos planuojamoms ekskursijoms. Ir tokiu atveju, kai tiksliai žinote kur norite nuvykti tad išvykas planuojate pats, ir tokiu atveju, kai norite pasirūpinti, kad komanda nuvyktų kažkur pasiilsėti, tačiau nežinote, kokia vieta geriausia. Tam irgi tinka mūsų paslaugos, kadangi organizuojame keliones.

Autobuso nuoma verslo susitikimams

Autobusų nuomos galimybės taip pat įvertinamos ir verslininkų, kurie organizuojami tam tikrus susitikimus, keliones, supranta, kad turi patys pasirūpinti transportu. Neapkraukite darbuotojų, suteikite jiems galimybę kelionės metu atsipalaiduoti maksimaliai.

Aukštos klasės autobusai pas mus

Norėdami išsinuomoti autobusą su vairuotoju – susisiekite asmeniškai. Tai yra geriausias sprendimas keliaujant, kadangi mūsų siūlomi autobusai yra aukštos, premium klasės, juose yra įranga, kuri pasirūpins kelionės patogumu. Autobusai, kuriuos galite išsinuomoti, turi pakojus ir staliukus, kurie leis sėdėjimo metu visiškai atsipalaiduoti, prieš akis turėti staliukus ant kurių gali būti maistas, kiti daiktai. Kiekvienam keleiviui suteikiamas personalinis apšvietimas, kuris leis ilgose kelionėse patogiai skaityti knygas, o kur dar nuostabūs panoraminiai langai. Didesnei kelionei svarbu ir tai, kad transporto priemonėse patogumą garantuoja inovatyvios mikroklimato sistemos, žinoma, oro kondicionieriai. O kur dar papildomi šios transporto priemonės patogumai: WC, virtuvėlė ir šaldytuvas, karštas vanduo, vaizdo/garso (DVD-CD) sistema, audio, mikrofonas, ABS/ASR stabdžių sistema, kalnų stabdis, 220 V įtampa ir visą kitą, ko reikia, kad pasiekti maksimalų komfortą kelionės metu būtų įmanoma.

Norėdami išsinuomoti autobusą – susisiekite asmeniškai. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome jiems tokias transporto priemones, kurios tinka labiausiai. Autobuso nuomos su vairuotoju kaina priklauso nuo pasirinkto autobuso, maršruto, nuomos termino ir t.t. Susisiekite išsamiai konsultacijai.

X
Užklausos forma
Užpildžius formą, su Jumis susisieksime dėl patvirtinimo.*