Opel Vivaro

Mikroautobusų nuoma Klaipėda. Opel Vivaro mikroautobusai
  • Mikroautobusų nuoma Klaipėda. Opel Vivaro mikroautobusai

Naujas automobilis

Ekonomiškas

Dienų sk.: 1–2 3–4 5–7 8–10 11–14 15–30 >30
Kaina: 250 240 220 200 180 160 susita- rimu
Kaina: 72 65 60 58 53 50 susita- rimu

Techniniai parametrai

Klasė: mikroautobusas

Pagaminimo metai: 2019

Pavarų dėžė: mechaninė

8+1 9 9

Kuro tipas: dyzelinas

Kuro sąnaudos: 8 l / 100

Opel Vivaro BE (bussines edition) versija - tai nauji, patogūs ir patikimi minivenai, mikroautobusai nuomai Klaipėdoje, Palangoje ir visoje Lietuvoje! 8+1 vietos keleiviams, tamsinti langai, atskiras oro kondicionierius ir šildymas keleiviams, CD/MP3 grotuvas, iPod ir Bluetoth jungtys, daugiafunkcinis vairas, pastovaus greičio palaikymo sistema (kruizo kontrolė), erdvi, talpi, praliginta bagažinė.

Nuomos sąlygos

Keleivinio transporto paslaugų užsakymas, kuris yra vienkartinio pervežimo sutartis, paprastai pateikiamas elektroniniu paštu, užpildant rezervacijos formą ar faksu.

Pateikaint keleivinio transporto paslaugų užsakymą nurodykite paslaugų data, kelionės ar vienkartinio pervežimo maršrutą, išvykimo laiką, adresą, užsakymo pabaigos laiką ir adresą.

Su privačiu užsakovu, kelionių agentūra, įmone sudaroma sutartis, kurioje numatoma, susitariama abiem pusėms tenkanti atsakomybė ir įsipareigojimai.

Atsiskaitymas/autorizacija:  Už transporto nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais į įmonės kasą, pavedimu ar banko mokėjimo kortele. Avansiniam apmokėjimui išrašoma išansktinė sąskaita. Sąskaitos orginalas išrašomas po paslaugos atlikimo per 3 darbo dienas.

Užsakymo forma

Forma užpildyta sėkmingai!

Klaida, neteisingai užpildyti laukai!

Į kainą įskaičiuota

  • Civilinis draudimas
  • Kasko draudimas
  • 2-as vairuotojas
  • 24h Pagalba kelyje
  • Draudimo įv. administravimas

Autobusų nuoma Lietuvoje