Naujienos

JND įmonė nuo  2020 m. kovo mėn. tapo Kelionių organizatoriumi, teikianti atvykstamojo, vietinio turizmo paslaugas. Jūsų kelionės - mūsų rūpestis !

JND Įmonė nuolat plečia savo siūlomų autobusų nuomos parką, atisžvelgdami į keliaujančių žmonių poreikius.
Nuo šiol Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje siūlome - 55 vietų turistinių autobusų nuomą.

JND autoparkas pasipildė dar vienu, naujausių  2019 metų – 20 vietų MERCEDES BENZ SPRINTER tourline mikroautobusų.

Atsižvelgiant į mūsų klientų atsiliepimus - JND autoparkas vėl pasipildė naujais 2017 metų FORD CUSTOM  minivenais-mikroautobusais. 

UAB JND parkas pasipildė naujausiu 2016 metų - MERCEDES BENZ SPRINTER tourline klasės -  19 sėdimų vietų keleiviams mikroautobusu.

2016 metų, naujausių modelių RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO ar FORD CUSTOM mikroautobusų, minivenų nuoma Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje. 

UAB JND autoparkas pasipildė -  VOLVO 9900HD tursitinės, 4 žvaigždučių komforto klasės autobusu. Komfortabilių, turistinių autobusų nuoma kelionėms Lietuvoje ir Europoje. Turistinių grupių pervežimai, eksursijos Baltijos ir Europos šalyse.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje. Išvykoms, kelionėms su draugais ir šeima.
Visad palankios kainos ir nuomos sąlygos!

JND Jums siūlo paslauga - ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje.
Tai sprendimas įmonės darbuotojams visą savo laiką skirti tiesioginiam darbui, o ne automobilių išlaikymui, priežiūrai.

Automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje. Minivenų, mikroautobusų nuoma su vairuotoju kelionėms - vienas iš saugiausių ir patogiausių keliavimo būdų.

JND siūlo verslo klasės, limuzino klasės automobilių, minivenų ir mikroautobusų nuoma su vairuotojo paslaugomis. Jūsų svečių pasitikimas oro uoste, jūrų uoste. Pilnas transporto paslaugų servizas Jūsų svečiams viso vizito metu.

JND Shuttle bus paslauga - tai keleivių, Jūsų ir Jūsų svečių pervežimai į/iš Palangos, Vilniaus, Rygos oro uostų, Klapėdos, Liepojos ar Rygos jūrų uostų iki pat namų, viešbučio, įmonės ar kitos Jūsų pasirinktos vietos.

Autobusų nuoma Lietuvoje