Toyota Camry

Toyota Camry. Preminium klasės automobilių nuoma su vairuotoju
  • Toyota Camry. Preminium klasės automobilių nuoma su vairuotoju

Naujas automobilis

Dienų sk.: 1–2 3–4 5–7 8–10 11–14 15–30 >30
Kaina: 300 300 280 260 240 230 susita- rimu
Kaina: 88 88 82 76 70 67 susita- rimu

Šio automobilio nuoma galima su vairuotoju!

Techniniai parametrai

Klasė: verslo

Pagaminimo metai: 2020

Pavarų dėžė: automatinė

3+1 4 4

Kuro tipas: dyzelinas

Kuro sąnaudos: 7 l / 100km

Automobilis, kuris Jus nustebins... ilgesnėje kelionėje ar trumpame pervežime. Tai modernus, patogus ir erdvus, sviesios odos salonas, tonuoti langai, dvieju zonų klimato kontrolė, aukštos klasės audio sistema, navigacija, kruizo kontorlė, erdvi bagažinė ir kt. Patikimas vairuotojas Jums ne tik padės parinkti geriausią maršrutą, bet ir saugiai bei patogiai nuveš į pageidaujamą kelionės tikslą.

Nuomos sąlygos

Keleivinio transporto paslaugų užsakymas, kuris yra vienkartinio pervežimo sutartis, paprastai pateikiamas elektroniniu paštu, užpildant rezervacijos formą ar faksu.

Pateikaint keleivinio transporto paslaugų užsakymą nurodykite paslaugų data, kelionės ar vienkartinio pervežimo maršrutą, išvykimo laiką, adresą, užsakymo pabaigos laiką ir adresą.

Su privačiu užsakovu, kelionių agentūra, įmone sudaroma sutartis, kurioje numatoma, susitariama abiem pusėms tenkanti atsakomybė ir įsipareigojimai.

Atsiskaitymas/autorizacija:  Už transporto nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais į įmonės kasą, pavedimu ar banko mokėjimo kortele. Avansiniam apmokėjimui išrašoma išansktinė sąskaita. Sąskaitos orginalas išrašomas po paslaugos atlikimo per 3 darbo dienas.

Užsakymo forma

Forma užpildyta sėkmingai!

Klaida, neteisingai užpildyti laukai!

Į kainą įskaičiuota

  • Civilinis draudimas
  • Kasko draudimas
  • 2-as vairuotojas
  • 24h Pagalba kelyje
  • Draudimo įv. administravimas

Autobusų nuoma Lietuvoje