Opel Insignia Limousine

Opel Insignia. Verslo klasės automobilių nuoma su vairuotoju
  • Opel Insignia. Verslo klasės automobilių nuoma su vairuotoju

Naujas automobilis

Ekonomiškas

Dienų sk.: 1–2 3–4 5–7 8–10 11–14 15–30 >30
Kaina: 350 300 280 260 240 200 susita- rimu
Kaina: 102 88 82 76 70 59 susita- rimu

Šio automobilio nuoma galima su vairuotoju!

Techniniai parametrai

Klasė: verslo

Pagaminimo metai: 2020

Pavarų dėžė: automatinė

3+1 3 3

Kuro tipas: dyzelinas

Kuro sąnaudos: 6 l / 100km

JND - verslo kalsės lengvųjų automobilių nuoma Klaipedoje ir visoje Lietuvoje! 2019 metų, atnaujintas - limuzino klasės OPEL INSIGNIA automobilis! Patogus, stilingas ir erdvus, atnaujintas salonas, komfortabilios, ventiliuojamos odos sedynės, autoklimato kontrolėznaujų technologijų gausa - navigacija, USB jungtys, Bluetooth, mobilių telefonų sinchronizacija, media ir audio galimybės, beje dėl muzikos kokybės galite neabejoti, nes sumontuota BOSE audio sistema yra nepakartojama. Siūlome nuomai su vairuotoju.  Svečių pasitikimams oro uostuose, kelionėms ar verslo vizitams, šeimos šventėms.

Nuomos sąlygos

Keleivinio transporto paslaugų užsakymas, kuris yra vienkartinio pervežimo sutartis, paprastai pateikiamas elektroniniu paštu, užpildant rezervacijos formą ar faksu.

Pateikaint keleivinio transporto paslaugų užsakymą nurodykite paslaugų data, kelionės ar vienkartinio pervežimo maršrutą, išvykimo laiką, adresą, užsakymo pabaigos laiką ir adresą.

Su privačiu užsakovu, kelionių agentūra, įmone sudaroma sutartis, kurioje numatoma, susitariama abiem pusėms tenkanti atsakomybė ir įsipareigojimai.

Atsiskaitymas/autorizacija:  Už transporto nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais į įmonės kasą, pavedimu ar banko mokėjimo kortele. Avansiniam apmokėjimui išrašoma išansktinė sąskaita. Sąskaitos orginalas išrašomas po paslaugos atlikimo per 3 darbo dienas.

Užsakymo forma

Forma užpildyta sėkmingai!

Klaida, neteisingai užpildyti laukai!

Į kainą įskaičiuota

  • Civilinis draudimas
  • Kasko draudimas
  • 2-as vairuotojas
  • 24h Pagalba kelyje
  • Draudimo įv. administravimas

Autobusų nuoma Lietuvoje