Renault Trafic CDi

Naujų mikroautobusų nuoma. Keleiviniai mikroautobusai nuomai.
  • Naujų mikroautobusų nuoma. Keleiviniai mikroautobusai nuomai.

Naujas automobilis

Ekonomiškas

Dienų sk.: 1–2 3–4 5–7 8–10 11–14 15–30 >30
Kaina: susita- rimu
Kaina: 75 70 65 60 56 50 susita- rimu

Techniniai parametrai

Klasė: mikroautobusas

Pagaminimo metai: 2020

Pavarų dėžė: mechaninė

9 9 9

Kuro tipas: dyzelinas

Kuro sąnaudos: 5,7l/100km

Naujuosius Renault Trafic – galima vairuoti turint B kategorją. Modernaus dizaino, patikimi, naujų technologijų ir unikaliomis savybėmis pasižyminčiais varikliais bei įranga mikroautobusai skirti ilgoms kelionėms. USB jungtys, Bluetooth, laisvų rankų įranga ir daugelis kitų patogumų keleiviams. Vairuotojo sėdynės padėtimi naujasis Renault Trafic labai panašus į MPV. Ypatingai talpus bagažo skyrius, ilgiausią kraunamąja dalį turintis tarp rinkoje esančių šios kategorijos automobilių, o varikliuose įdiegtos naujausios technologijos užtikrina sklandų jų veikimą ir veiksmingą degalų naudojimą, degalų sąnaudos ~5,7 l/100 km.

Nuomos sąlygos

Keleivinio transporto paslaugų užsakymas, kuris yra vienkartinio pervežimo sutartis, paprastai pateikiamas elektroniniu paštu, užpildant rezervacijos formą ar faksu.

Pateikaint keleivinio transporto paslaugų užsakymą nurodykite paslaugų data, kelionės ar vienkartinio pervežimo maršrutą, išvykimo laiką, adresą, užsakymo pabaigos laiką ir adresą.

Su privačiu užsakovu, kelionių agentūra, įmone sudaroma sutartis, kurioje numatoma, susitariama abiem pusėms tenkanti atsakomybė ir įsipareigojimai.

Atsiskaitymas/autorizacija:  Už transporto nuomos paslaugas atsiskaitoma grynais į įmonės kasą, pavedimu ar banko mokėjimo kortele. Avansiniam apmokėjimui išrašoma išansktinė sąskaita. Sąskaitos orginalas išrašomas po paslaugos atlikimo per 3 darbo dienas.

Užsakymo forma

Forma užpildyta sėkmingai!

Klaida, neteisingai užpildyti laukai!

Į kainą įskaičiuota

  • Civilinis draudimas
  • Kasko draudimas
  • 2-as vairuotojas
  • 24h Pagalba kelyje
  • Draudimo įv. administravimas

Autobusų nuoma Lietuvoje